Kartonpiyer Ve Stropiyer
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Kartonpiyer ve Stropiyer
Kartonpiyer ve Stropiyer

Kartonpiyer;

İç dekorasyona alanında kullanılan dekor ürünü olan kartonpiyer ilk yıllarımızdan itibaren üretim ve uygulama alanında faaliyet göstermekteyiz. İlk başlarda dökme el ile kalıp çekme yapılan kartonpiyerler de şimdi hazır kalıplar ve özel kalıplar yardımı kartonpiyer üretimini yapmaktayız, sizlerin isteği doğrultusunda isteğinize özel hazırlanan kalıplar ile de sizlere özel kartonpiyer hazırlamaktayız. Kartonpiyer dekorasyon anlamında sektörün en gözde ürünleri arasındadır. Gösteriş anlamında göze hitap eden bir ürün olduğu için sık sık tercih edilmektedir.

500 yıllık tarihi olan önemli bir ürün haline gelen kartonpiyer evinize renk katmaktadır.

Kartonpiyer uygulama alanları olarak Kartonpiyer evinizi köşelerini daha şık bir hale getirmek için işyerlerinizin daha kurumsal ve daha etkileyici bir görünümü olmasından dolayı genellikle seçilmektedir. Neredeyse her evin, dükkanların ve diğer gayrimenkullerin olmazsa olmazı haline gelmiştir size sektör de kaliteli işin adresi olan ERAY DEKORASYON olarak istediğiniz şekil de kartonpiyerin ince işçiliğini ürünlerimize yansıtan sanatkar ustalarımız ile ortaya kaliteli bir ürün ve işçilik çıkarmaktadır.

Stropiyer;

İç dekorasyon alanında başarılı olan Kartonpiyerin alternatifi olarak kullanılan stropiyer işlevsel anlamında kartonpiyer ile birdir. Stropiyer üretiminde Polreten köpükten yapıldığı için daha hafif ve daha temiz bir işçiliği vardır. Fiyat olarak kartonpiyerin aşağısında olduğundan tercih sebebi olarak kullanılmaktadır. Stropiyer görünüm anlamında Kartonpiyer ile bire bir aynıdır fakat Kartonpiyer daha model model daha gösterişli olduğu söylenebilir. Neredeyse her evin, dükkanların ve diğer gayrimenkullerin olmazsa olmazı haline gelmiştir size sektör de kaliteli işin adresi olan eray dekorasyon olarak istediğiniz şekil de stropiyerin ince işçiliğini ürünlerimize yansıtan sanatkar ustalarımız ile ortaya kaliteli bir ürün ve işçilik çıkarmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın - 0 535 790 56 28