Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon
Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon

Eray Dekorasyon olarak sizlere kusursuz hizmet vermek için tüm ekimizle en hızlı bir şekilde istediğiniz gibi sizlere teslim etmektir.

Keşif – Teklif – İşleyiş – Teslim olarak çalışmamıza başlamaktayız.

Keşif; Tarafımıza iletmiş olduğunuz ücretsiz keşif talebinize göre ekiplerimiz keşif yapmak üzere vermiş olduğunuz adresinize gelip gerekli incelemeleri yapar ve tarafınıza keşif sonrasında detaylı olarak yapılması gerekenleri ve evinizin eksikliği var ise onları sizlere aktarılır. Kısaca tarafınıza ön bilgilendirme yapılır.

Teklif; Keşif yapılan mekanlarda sizlerle birlikte bir plan çıkartılır, hazırlanan plana göre fiyatlandırma aşamasına geçerek bir fiyat listesi hazırlanır, bu fiyatlandırma işlemi sonrasında sizlerin onayına sunarız.

İşleyiş; Verilen teklifin onayı sonrasında çift taraflı hazırlanan bir sözleşme ile işimize başlamış oluruz.

Hiç zaman kaybetmeden tüm ekimiz ile birlikte hemen sizlerle belirleyeceğimiz bir tarihte ekiplerimiz çalışmalara hızlı bir şekilde başlar.

Teslim; İşleyişimizin tamamlandığında sizin ile birlikte yapılan işin kontrolü sağlanır, yapılan işte olası bir durumda olumsuz bir şey rastlanırsa hatamız hemen telafi edilir. İşim kontrolünde olumsuz bir şey rastlanmaz ise tarafınıza anahtar teslimi yapılır.

Unutmayın daha göz alıcı ve kaliteli bir işçilik için Tek Elden Eray Dekorasyon olarak sizlere kusursuz hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Sektörümüzde 29.yılımızı aşkın bir tecrübemiz ile sizlere en kaliteli işi teslim etmek için buradayız. Kayseri’de kartonpiyer ile günümüze gelişen ürünleri yakından takip ederek müşterilerimize 29 yıldır kusursuz hizmet verdik vermeye de devam etmekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın - 0 535 790 56 28